Blogas

Šaukša pakabintas su soda

Namų gamybos sodos veido šveitiklis

"Namų gamybos sodos veido šveitiklis. Indelyje maišoma sodos pasta, skirta odos priežiūrai ir šveitimui, leidžiantis pagerinti odos tekstūrą bei spalvą su natūraliais ingredientais

Namų gamybos sodos veido šveitiklis yra populiarus dėl savo natūralumo, bei lengvo paruošimo ir efektyvumo. Soda yra plačiai žinoma dėl savo įvairiausių panaudojimo galimybių, įskaitant ir odos priežiūros produktus. Namų gamybos sodos veido šveitiklis dar gali sumažinti odos paraudimą ir uždegimą, nes veikia kaip natūralus raminamasis. Be to, šis veido šveitiklis tinka visiems odos tipams, todėl daugumai žmonių yra puikus pasirinkimas. Šiame straipsnyje mes aptarsime, kaip pasigaminti namų gamybos sodos veido šveitiklį, kuris ne tik padės atsikratyti negyvųjų odos ląstelių, bet ir pagerins odos tekstūrą bei spalvą. Tačiau reikia pabrėžti, kad žmonėms su rimtomis odos problemomis ar jautria oda, prieš pradedant naudoti sodos veido šveitiklį, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Kodėl valgomoji soda yra stebuklingas ingredientas namų gamybos sodos veido šveitikliui?

Valgomoji soda, kitaip vadinama natrio bikarbonatu, yra švelnus abrazyvas, kuris padeda efektyviai šveisti odą, pašalinti nešvarumus ir užkirsti kelią porų užsikimšimui. Be to, valgomoji soda turi antibakterines savybes, kurios padeda kovoti su bakterijomis, sukeliančiomis spuogus.

Kaip paruošti namų gamybos sodos veido šveitiklį?

Reikės:

  • 1 arbatinio šaukštelio valgomosios sodos
  • 1 arbatinio šaukštelio vandens
  • 1 arbatinio šaukštelio medaus (nebūtina, bet rekomenduojame)

Žingsniai:

  1. Paimkite nedidelį indelį ir į jį suberkite 1 arbatinį šaukštelį valgomosios sodos.
  2. Įpilkite 1 arbatinį šaukštelį vandens. Jeigu norite, galite pridėti 1 arbatinį šaukštelį medaus, kad veido šveitiklis būtų švelnesnis ir drėkintų odą.
  3. Mišinį gerai išmaišykite, kad gautumėte vientisą pastą.

Kaip teisingai naudoti sodos veido šveitiklį?

  1. Prieš pradedant veido šveitimą, nuplaukite veidą šiltu vandeniu, kad atidarytumėte poras.
  2. Paimkite šiek tiek paruoštos sodos pastos pirštų galiukais ir švelniai masažuokite veidą sukamaisiais judesiais. Venkite akių ir lūpų sričių.
  3. Masažuokite veidą sodos pasta apie 1-2 minutes, kad pašalintumėte negyvąsias odos ląsteles ir nešvarumus.
  4. Po procedūros, nuplaukite veidą šiltu vandeniu ir švelniai nusausinkite rankšluosčiu, popierine servetėle ar specialiai veidui skirtu rankšluostėliu. Nusausinus veidą patepkite savo jį įprastą drėkinamąją priemonę, kad užtikrintumėte odos drėkinimą ir minkštumą.

Palikite komentara

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *