Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas:
Lietuvoje prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas. Šventiniu laikotarpiu siuntas pristatysime per 1-5 darbo dienas. 
Užsakymus nuo 30 € pristatome NEMOKAMAI!
Pristatymas per LP EXPRESS kurjerį – 3.5 €
Pristatymas Lietuvos paštu – 1.49 €
Pristatymas į LP EXPRESS paštomatą – 2.5 €
Šventiniu laikotarpiu, esant dideliam siunčiamų siuntų srautui, siuntos gali vėluoti. Už siuntų pristatymo tarnybose galimus nesklandumus, t.y.
siuntų pristatymo termino pratęsimą, arba šiose tarnybose esant bet kokiems nesklandumams, neatsakome.

Grąžinimas:
Internetinės parduotuvės www.emila.lt Pirkėjai (vartotojai) turi teisę nenurodę priežasties atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešę apie tai Pardavėjui raštu arba el. paštu per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo momento. Pirkėjas yra atsakingas už prekių komplektaciją, supakavimą ir pristatymą Pardavėjui.
nti Gražvydo Budrio pagal individualios veiklos pažymos numeri: 1094053 garantuoja jeigu jūsų prekė netinka, ją priimsime, pakeisime į kita arba jūsų pageidavimo grąžinsime 100 % sumokėtos sumo įskaitant logistikos kaštus, per 14 dienų nuo pirkimo. Prekės grąžinamos buveinės adresu: J.Basanavičiaus g 53, Kretinga, LT-97125. Kartu būtina pridėti užpildyta prekių grąžinimo aktą.

Grąžinimo aktą atsisiųsti galite čia: Prekės grąžinimo aktas.

Grąžinimo sąlygos:

• Grąžinti prekę galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo dienos.
• Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais (instrukcijomis, laidais, kabeliais ir kt.) ir dovanomis (jei tokių buvo)..
• Grąžinant prekę būtina pateikti sąskaitą faktūrą.
• Pinigai bus grąžinti pervedant į kliento nurodytą banko sąskaitą. Bankiniu pavedimu pinigai bus grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės grąžinimo.

Dėl prekės siuntimo ir grąžinimo išlaidų padengimo:

  • Vadovaujantis teisės aktais, prekės siuntimo (vartotojui) išlaidas turi atlyginti pardavėjas grąžindamas už prekę (prekes) sumokėtus pinigus, o prekės grąžinimo išlaidos tenka vartotojui. 
  • Vartotojui tenka tik tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos.